Ana sayfa Etkinlikler Birinci Çerkes Film Festivali 2021 Çevrimiçi Olarak Gerçekleştirilecek

Birinci Çerkes Film Festivali 2021 Çevrimiçi Olarak Gerçekleştirilecek

tarafınfan adige

04 Eylül 2021. Cumartesi günü meydana gelen toplantı sonucunda Çerkes Film Festivali Organizasyon Komitesi, Covid-19 pandemisini göz önünde bulundurarak Film Festivalinin tamamen çevrimiçi olarak gerçekleştirilmesi kararını aldı.

Organizasyon Komitesi, çevrimiçi projeler mevzusundaki daha önceki deneyimleri göz önünde bulundurarak çevrimiçi bir festival yapmanın dünyanın dört bir tarafındaki Çerkes seyircilere ulaşmak için büyük bir potansiyel vaat ettiğini altını çizdi.

Festivalin açılış seremonisi 23 Ekim 2021 tarihinde gerçekleşecek. 

Katılan kısa filmler günlük olarak yayınlanacak. 

En iyi Çerkesce Kısa Film Ödülü ve “Osh’hamafa” Yaşam Boyu Başarı ödülü 30 Ekim 2021 tarihinde gerçekleşecek Ödül Töreninde açıklanacak.

Organizasyon komitesi 20 Eylül 2021 geçmişine kadar kısa film başvurusu kabul etmeye devam edecek

Sorularınız, görüş ve önerileriniz için toplumsal medya hesaplarımız yada  [email protected] e-posta adresi üstünden bizlere ulaşabilirsiniz. For any further inquiries or details about the 1st Circassian Film Festival, please contact the Organizing Committee of the festival on our Feysbuk page or via email:  [email protected] 

www.CircassianFilmFestival.com 

[email protected]ps://www.feysbuk.com/CircassianFilmFestivalhttps://www.instagram.com/circassianfilmfestival/[email protected]

Paylaş…FacebookTwitterVKemail

Related Articles

Yorum bırakın